• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Показы мод
 • Выставки
 • Тренинги и семинары
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 17 октября 2006 года

 • Riebalų deginimo treniruočių optimizavimas: tinkamas laikas rezultatams pasiekti
  Опубликовано: 2023-09-30 18:10:03

  Patyrę fitneso instruktoriai visada pabrėžia, kad svarbu pasirinkti kokybiškus pratimus, kurie atitiktų jūsų treniruočių tvarkaraštį. Kodėl? Todėl, kad treniruočių rezultatai gali labai skirtis priklausomai nuo dienos laiko, susijusio su jūsų individualia medžiagų apykaita. Pažvelkime į riebalų deginimo treniruočių ypatumus skirtingu paros metu.

  Rytas

  Tinkamas laikas pradėti treniruotis ryte prasideda po 7 val. ryto. Ankstyvas rytas, iki 5 valandos, nelaikomas tinkamiausiu laiku, nes organizmas dar tik pradeda atsibusti ir nėra pasiruošęs intensyviam fiziniam krūviui. Tačiau nuo 7 iki 9 val. ryto galite sėkmingai užsiimti mažo intensyvumo kardio treniruotėmis, pavyzdžiui, važinėtis dviračiu ar steperiu. Tai padeda sudeginti apie 300 kalorijų ir pradėti dieną žvaliai. Svarbu vengti jėgos treniruočių rytais, nes kortizolio, streso hormono, lygis vis dar yra aukštas, o organizmas po miego dar nėra visiškai atsistatęs.

  Dienos metu

  Optimalus laikas eiti į sporto salę yra nuo 12 iki 14 val. Šiuo metu jūsų kūnas geriausiai įsisavina deguonį, todėl treniruotė yra veiksmingesnė. Dienos laikas idealiai tinka didelio intensyvumo aerobikai, intervalinėms treniruotėms ir trumpiems sprintams. Būtent tada jūsų kūnas dirbs geriausiai, o tai padeda deginti riebalus ir pagerinti bendrą ištvermę.

  Vakare

  Jei pirmenybę teikiate jėgos treniruotėms, geriausias laikas joms - nuo 17 iki 19 val. Vakarinė mankšta padeda greičiau padidinti medžiagų apykaitą nei treniruotės kitu dienos metu. Todėl, jei į treniruočių programą norite įtraukti jėgos treniruotes, vakarinis laikotarpis gali būti geriausias pasirinkimas. Tačiau svarbu prisiminti, kad treniruotės su lengvais hanteliais ir kiti aerobikos pratimai nelaikomi gryna jėgos treniruote ir neturi tokio paties poveikio.

  Išvada

  Planuojant treniruotes ir atsižvelgiant į paros laiką bei savo kūno ypatybes, riebalų deginimo procesas gali būti efektyvesnis ir diskretiškesnis. Svarbu nepamiršti, kad kiekvienas kūnas yra skirtingas ir optimalus laikas treniruotėms gali skirtis priklausomai nuo žmogaus. Vadovaukitės savo pageidavimais ir tuo, kaip jaučiatės, tačiau nepamirškite saikingumo ir treniruočių reguliarumo, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с Pannochka.net активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net" обязательна.


  E-mail:
  info@pannochka.net
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на pannochka.net обязательна.