• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Показы мод
 • Выставки
 • Тренинги и семинары
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 17 октября 2006 года

 • The Slim Formula: spalanie zbędnych kalorii
  Опубликовано: 2023-11-30 12:10:57

  Z przyjemnością delektujemy się pysznym jedzeniem, ale zdarza się, że efekty kulinarnych eksperymentów pozostają na bieżniach i w basenach siłowni. Często zauważamy, że mimo treningów efekt nie zawsze spełnia oczekiwania. Co jest tego przyczyną i jak sprawić, by dodatkowe kalorie nie osiadały na sylwetce? To dość proste - należy wydatkować więcej kalorii niż się spożywa. Proste zasady spalania kalorii będą Twoją tajną bronią w walce z nadwagą.

  Jak spalić dodatkowe kalorie

  Zasada jest podstawowa - wydawaj więcej niż konsumujesz. Dzięki takiemu stosunkowi organizm otrzyma niezbędny zastrzyk energii, a dodatkowe kalorie zaczną znikać.

  Po treningu nie przestawaj - pozostań aktywny, aby kalorie skutecznie opuściły twoje ciało. Dodatkowa aktywność fizyczna po treningu, taka jak spacer lub gry, pomoże osiągnąć lepsze wyniki. Kluczem jest pozostawanie w ruchu.

  Po treningu lepiej jest spożywać zdrową żywność. Wbrew powszechnemu przekonaniu, odżywianie sportowe nie musi być ograniczone. Może to być banan lub jogurt, najważniejsze jest, aby jedzenie zawierało wystarczającą ilość białka. W ten sposób kalorie zostaną skierowane na wzmocnienie mięśni, dzięki czemu sylwetka będzie jędrniejsza. Należy jednak unikać szybkich węglowodanów, takich jak czekolada czy chipsy, które mogą przyczyniać się do gromadzenia nadwagi.

  Załóż się z przyjaciółką o utratę wagi, obiecując jej ciekawą i przydatną nagrodę, jeśli wygra. Doda to motywacji do procesu odchudzania, ponieważ emocje są nieodłączne dla każdego. Rywalizacja z przyjaciółką pomoże ci szybciej osiągnąć wyniki i poczuć się lepiej.

  Zdefiniuj jasny cel. Jeśli Twoim celem jest spalenie maksymalnej liczby kalorii w krótkim czasie, nie będziesz potrzebować dodatkowej motywacji. Postrzegaj fitness i spalanie kalorii jako inwestycję w swoje przyszłe zdrowie i dobre samopoczucie.

  Nie daj się ponieść fanatyzmowi. Jeśli zdecydujesz się pozbyć nadwagi poprzez sport i dietę, upewnij się, że nie przesadzasz. Ciało przyzwyczaja się do wysiłku fizycznego, należy go zwiększać stopniowo, aby uniknąć przeciążenia. Pomiar we wszystkim, w tym w spalaniu kalorii, gwarantuje, że wynik utraty wagi zadowoli Cię bez szkody dla zdrowia.  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с Pannochka.net активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net" обязательна.


  E-mail:
  info@pannochka.net
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на pannochka.net обязательна.